Polish English Russian

Witam na stronie WarsawGuide.com.pl i zapraszam do zapoznania się z ofertą.
Rober Cymborski. Kontakt tel.: 507 100 657 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

FacebookTwitterRSS Feed
';

Przewodnik po Warszawie

Przewodnik po Warszawie Robert Cymborski to osoba, która z niesamowitą energią i zaangażowaniem świadczy usługi przewodnickie i pilotażowe. Ukończył studia licencjackie na  warszawskiej A.W.F., na kierunku Turystyka i Rekreacja oraz studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim, na kierunku Geografia Turystyczna. Ponadto jako przewodnik po Warszawie uzyskał wymagane kwalifikacje oraz uprawnienia, dlatego też rezerwując termin wycieczki możecie być Państwo pewni profesjonalizmu i życzliwej atmosfery. Z racji tego, że historia stała się dla niego wyjątkową pasją fakt ten zadecydowało o tym, że w połączeniu z uzyskanym wykształceniem przewodnik po Warszawie umiejętnie i w sposób rzetelny stara się realizować stawiane przed nimi zadania ze strony klientów zainteresowanych skorzystaniem z oferty. Warszawa skrywa w sobie mnóstwo zabytków i miejsc, które robią spore wrażenie na osobach zwiedzających.

Obecność przewodnika, który z ogromnym zamiłowaniem opowiada nietuzinkowe historie i oprowadza po niesamowitych zakątkach sprawia, że każda wycieczka dostarczy pozytywnych wrażeń. Warto także zajrzeć na stronę serwisu, bo w zakładce księga gości przeczytacie Państwo rekomendacje ze strony zadowolonych uczestników, którzy mieli okazję i przyjemność wybrać się na zwiedzanie Warszawa z przewodnikiem Robertem Cymborskim. W przypadku pytań i konkretnych ustaleń należy pamiętać o wcześniejszym kontakcie: telefonicznie pod numerem 507 100 657, e- mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub wypełniając formularz znajdujący się na stronie.

Zadzwoń 507 100 657